Sky (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Links
ca: Enllaços

en: Help
ca: Ajuda

en: Background
ca: Fons

en: Titles
ca: Títols

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Red
ca: Vermell

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Highlighted
ca: Destacat
