Sky (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Help
el: Βοήθεια

en: Titles
el: Τίτλοι

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site slogan
el: Σύνθημα του ιστοτόπου

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Color scheme
el: Χρωματικός συνδυασμός

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
