Sky (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Links
eu: Estekak

en: Help
eu: Laguntza

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Titles
eu: Izenburuak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
