Sky (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Categories
he: קטגוריות

en: Links
he: קישורים

en: Help
he: עזרה

en: Titles
he: כותרות

en: Page title
he: כותרת דף

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Highlighted
he: מובלט
