Sky (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Block title
ja: ブロックのタイトル

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Links
ja: リンク

en: Help
ja: ヘルプ

en: Background
ja: 背景

en: Titles
ja: タイトル

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Site name
ja: サイト名

en: Site slogan
ja: サイトスローガン

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Collapsible
ja: 圧縮可能

en: Red
ja: レッド

en: Color scheme
ja: 配色

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Copyright
ja: 著作権

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Highlighted
ja: ハイライト
