Sky (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Site slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់បណ្ដាញ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Color scheme
km: ពណ៌​ចម្រុះ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
