Sky (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
