Sky (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Links
mr: दुवे

en: Help
mr: मदत

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Site slogan
mr: संकेतस्थळाचे ब्रीदवाक्य

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Color scheme
mr: रंग संगती

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
