Sky (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Categories
pl: Kategorie

en: Links
pl: Odnośniki

en: Help
pl: Pomoc

en: Background
pl: Tło

en: Titles
pl: Tytuły

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site slogan
pl: Slogan witryny

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Red
pl: Czerwony

en: Color scheme
pl: Paleta kolorów

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Sky
pl: Niebo

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Blue Sky
pl: Błękitne niebo
