Sky (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Block title
tr: Blok başlığı

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Help
tr: Yardım

en: Background
tr: Arkaplan

en: Titles
tr: Başlıklar

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Site name
tr: Site adı

en: Site slogan
tr: Site sloganı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Collapsible
tr: Açılır-Kapanır

en: Red
tr: Kırmızı

en: Color scheme
tr: Renk şeması

en: Purple
tr: Mor

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
