Sky (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Block title
id: Judul blok

en: Categories
id: Kategori

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Help
id: Bantuan

en: Page title
id: Judul halaman

en: Site name
id: Nama situs

en: Site slogan
id: Slogan situs

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Red
id: Merah

en: Color scheme
id: Skema warna

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: Page Top
id: Kehalaman Atas

en: Page Bottom
id: Kehalaman Bawah
