Sky (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Links
lv: Saites

en: Help
lv: Palīdzība

en: Background
lv: Fons

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Red
lv: Sarkans

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Highlighted
lv: Izgaismots
