Sky (7.x-1.6) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Site slogan
or: ସାଇଟ୍ ସ୍ଲୋଗାନ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
