Sky (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Links
ar: روابط

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site slogan
ar: شعار الموقع

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Color scheme
ar: خطة الألوان

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Highlighted
ar: مبرز
