Sky (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Categories
et: Kategooriad

en: Links
et: Lingid

en: Help
et: Abi

en: Background
et: Taust

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Red
et: Punane

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba
