Sky (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: Categories
uk: Категорії

en: Links
uk: Посилання

en: Help
uk: Довідка

en: Background
uk: Тло

en: Titles
uk: Заголовки

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Red
uk: Червоний

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Blue Sky
uk: Синє небо

en: Foreground
uk: Текст

en: Linked titles
uk: Заголовки з посиланням

en: Links hover
uk: Посилання при наведенні

en: Background hover
uk: Тло при наведенні

en: Foreground hover
uk: Передній план при наведенні

en: Vanilla Sky (default)
uk: Ванільне небо (базово)

en: Base colors
uk: Основні кольори

en: Tab navigation
uk: Вкладка навіґації

en: Node/comment links
uk: Посилання коментарів або матеріалів

en: Toggle collapsible region
uk: Увімкнути/вимкнути згортувану область
