Sky (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: None
el: Κανένα

en: none
el: κανένα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Text
el: Κείμενο

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site slogan
el: Σύνθημα του ιστοτόπου

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Centered
el: Κεντραρισμένη

en: Medium
el: Μέσο

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου
