Sky (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Block Title
nl: Bloktitel

en: Block title
nl: Bloktitel

en: None
nl: Geen

en: none
nl: geen

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Font
nl: Lettertype

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Text
nl: Tekst

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Site Name
nl: Sitenaam

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Red
nl: Rood

en: Purple
nl: Paars

en: Grid
nl: Raster

en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Sky
nl: Lucht

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: Drupal default
nl: Drupal-standaard
