Sky (7.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
