Sky (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: none
sq: asnjë

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Site slogan
sq: Sllogan i sitit

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Medium
sq: Mesatar
