Sky (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: None
ug: يوق

en: Text
ug: تېكىست

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Red
ug: قىزىل

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
