Sky (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Links
ar: روابط

en: None
ar: لا شيء

en: none
ar: لا شيء

en: Help
ar: المساعدة

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Text
ar: نص

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site slogan
ar: شعار الموقع

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص

en: Medium
ar: متوسط

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Grid
ar: شبكة

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني

en: Footer background
ar: خلفية حاشية الصفحة
