Sky (7.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: None
bs: Nijedan

en: none
bs: ništa

en: Help
bs: Pomoć

en: Text
bs: Tekst

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Medium
bs: Srednje
