Sky (7.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Site slogan
dz: ས་ཁོངས་འབོ་ཚིག

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
