Sky (7.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Block title
kk: Атауы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Text
kk: Текст

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Medium
kk: Орташа

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
