Sky (7.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: None
km: គ្មាន

en: none
km: គ្មាន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Site slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់បណ្ដាញ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា
