Sky (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Font Size
kn: ಅಕ್ಷರಶೈಲಿ ಗಾತ್ರ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Centered
kn: ಮಧ್ಯಸ್ಥಿತ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Image Settings
kn: ಚಿತ್ರದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Fonts
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿಗಳು

en: Sky
kn: ಆಕಾಶ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
