Sky (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Block Title
sk: Nadpis bloku

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: none
sk: žiadne

en: Help
sk: Pomoc

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Font
sk: Písmo

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Centered
sk: Na stred

en: Medium
sk: Stredná

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Red
sk: Červená

en: Grid
sk: Mriežka

en: Fonts
sk: Písma

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Footer background
sk: Pozadie päty
