Sky (7.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Text
sr: Текст

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: Footer
sr: Подножје
