Sky (7.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Links
th: ลิงก์

en: None
th: ไม่มี

en: none
th: ไม่มี

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Text
th: ข้อความ

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Site slogan
th: สโลแกน

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Red
th: แดง

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
