Sky (7.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (122 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Block Title
uk: Назва блоку

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: Links
uk: Посилання

en: None
uk: Немає

en: none
uk: немає

en: Help
uk: Довідка

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Font
uk: Шрифт

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Text
uk: Текст

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Centered
uk: По центру

en: Node Title
uk: Заголовок матеріалу

en: Medium
uk: Середній

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Site Name
uk: Назва сайту

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Red
uk: Червоний

en: Image Settings
uk: Параметри зображення

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Grid
uk: Сітка

en: Rounded corners
uk: Заокруглення кутів

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Comment Title
uk: Заголовок коментаря

en: Site Slogan
uk: Гасло сайту

en: Sky
uk: Небо

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: 10px
uk: 10 пікселів

en: 12px
uk: 12 пікселів

en: Submitted by !username on !datetime
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Footer links
uk: Посилання нижнього колонтитулу

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Image Alignment
uk: Вирівнювання зображення

en: Dots
uk: Цятки

en: Aside
uk: Ззовні

en: 4px
uk: 4 пікселі

en: 8px
uk: 8 пікселів

en: Menu bar
uk: Панель меню

en: Page background
uk: Тло сторінки

en: Blue Sky
uk: Синє небо

en: Linked titles
uk: Заголовки з посиланням

en: Links hover
uk: Посилання при наведенні

en: Vanilla Sky (default)
uk: Ванільне небо (базово)

en: Toggle collapsible region
uk: Увімкнути/вимкнути згортувану область

en: This sets a base font-size on the body element - all text will scale relative to this value.
uk: Установка основного розміру шрифту для тексту. Всі тексти будуть масштабуватися пропорційно вказаному значенню.

en: Heading Styles
uk: Стилі заголовків

en: All Caps
uk: Всі великі

en: Font weight normal
uk: Звичайний стиль шрифту

en: Text shadows
uk: Тіні тексту

en: Default font
uk: Шрифт за замовчуванням

en: Websafe font
uk: Веб-безпечний шрифт

en: Google font
uk: Шрифт Google

en: <h3>Font Size</h3>
uk: <h3>Розмір шрифту</h3>

en: Smallest
uk: Найменший

en: Largest
uk: Найбільший

en: <h3>Heading Styles</h3><p>Add extra styles to headings. Shadows ony work for CSS3 capable browsers such as Firefox, Safari, IE9 etc.</p>
uk: <h3>Стилі заголовків</h3><p>Додавання розширених стилів до заголовків. Тіні підтримуються тільки в CSS3-сумісних браузерах (Firefox, Safari, IE9 тощо).</p>

en: <h3>Rounded Corners</h3><p>Rounded corners are implimented using CSS and only work in modern compliant browsers. You can set the radius for both the main content and main menu tabs.</p>
uk: <h3>Заокруглені кути</h3><p>Закруглені кути реалізуються за допомогою CSS і працюють тільки в сучасних браузерах. Ви можете встановити радіус для відображення основного вмісту і вкладок основного меню.</p>

en: Main content radius
uk: Радіус для основного вмісту

en: Change the corner radius for the main content area.
uk: Змініть радіус кутів для області основного вмісту.

en: 6px
uk: 6 пікселів

en: Menu tabs radius
uk: Радіус для вкладок меню

en: Change the corner radius for the main menu tabs.
uk: Змініть радіус кутів для вкладок основного меню.

en: Box Shadows and Textures
uk: Тіні блоку та текстури

en: <h3>Shadows and Textures</h3><p>The box shadows are implimented using CSS and only work in modern compliant browsers. The textures are small, semi-transparent images that tile to fill the entire background.</p>
uk: <h3>Тіні та текстури</h3><p>Тіні реалізуються за допомогою CSS і з'являються лише в сучасних сумісних браузерах. Текстури — це невеликі, напівпрозорі зображення, що на кшталт плитки повністю заповнюють тло сторінки.</p>

en: Textures
uk: Текстури

en: <h3>Body Textures</h3><p>This setting adds a texture over the main background color - the darker the background the more these stand out, on light backgrounds the effect is subtle.</p>
uk: <h3>Текстури вмісту</h3><p>Цей параметр додає текстуру поверх основного кольору тла - чим темніше тло, тим більше вони виділяються, на світлому тлі ефект є меншим.</p>

en: Select texture
uk: Оберіть текстуру

en: Hatch
uk: Штрихування

en: Vertical lines
uk: Вертикальні смуги

en: Horizontal lines
uk: Горизонтальні смуги

en: <strong>Image field alignment</strong>
uk: <strong>Вирівнювання поля зображення</strong>

en: This will only affect images added using an image-field. If you use another method such as embedding images directly into text areas this will not affect those images.
uk: Це буде впливати тільки на зображення, додані за допомогою поля зображень. Якщо ви використовуєте інший метод, наприклад, додаєте зображення безпосередньо в текстову область, на нього це не впливатиме.

en: Image Captions
uk: Підписи зображень

en: <strong>Display the image title as a caption</strong>
uk: <strong>Відображати заголовок зображення у вигляді підпису</strong>

en: Show captions on teaser view
uk: Показувати підписи в анонсі

en: Show captions on full view
uk: Показувати підписи у повній версії

en: Menu Bullets
uk: Маркери меню

en: <h3>Menu Bullets</h3><p>This setting allows you to customize the bullet images used on menus items. Bullet images only show on normal vertical block menus.</p>
uk: <h3>Маркери меню</h3><p>Цей параметр дозволяє персоналізувати зображення маркерів на пунктах меню. Зображення відображаються тільки в нормальному вертикальному блоці меню.</p>

en: Drupal default
uk: Задане в Drupal

en: Arrow head
uk: Стрілка

en: Double arrow head
uk: Двоголова стрілка

en: Circle arrow
uk: Кругла стрілка

en: Fat arrow
uk: Жирна стрілка

en: Skinny arrow
uk: Тонка стрілка

en: A minimal, re-colorable theme for Drupal 7 that uses HTML5 and <a href="http://drupal.org/project/adaptivetheme">Adaptivetheme 7.x-2.x</a> base theme.
uk: Найпростіша тема оформлення для Drupal 7 із змінюваними кольорами, що використовує HTML5 та заснована на темі <a href="http://drupal.org/project/adaptivetheme">Adaptivetheme 7.x-2.x</a>.

en: Top menu bar
uk: Панель верхнього меню

en: Secondary panel
uk: Другорядна панель

en: Tertiary panel
uk: Третинна панель

en: Footer panel 1
uk: Панель нижнього колонтитулу 1

en: Footer panel 2
uk: Панель нижнього колонтитулу 2

en: Footer panel 3
uk: Панель нижнього колонтитулу 3

en: Footer panel 4
uk: Панель нижнього колонтитулу 4

en: Nav background
uk: Тло навігації

en: Nav foreground
uk: Передній план навігації

en: Tabs background
uk: Тло вкладок

en: Tabs foreground
uk: Передній план вкладок

en: Tabs background hover
uk: Тло вкладок при наведенні

en: Tabs foreground hover
uk: Передній план вкладок при наведенні

en: Node links background
uk: Тло посилань матеріалу

en: Node links foreground
uk: Посилання матеріалу

en: Node links background hover
uk: Тло посилань матеріалу при наведенні

en: Node links foreground hover
uk: Посилання матеріалу при наведенні

en: Footer foreground
uk: Передній план нижнього колонтитулу

en: Footer links hover
uk: Посилання нижнього колонтитулу при наведенні

en: Header foreground
uk: Передній план верхнього колонтитулу

en: Header links
uk: Посилання верхнього колонтитулу

en: Header links hover
uk: Посилання верхнього колонтитулу при наведенні

en: <h3>Fonts</h3><p>Here you can set a default font which will style all text. You can also set unique fonts for the page title, site name and slogan, and fonts for node, comment and block titles. First select the font type (Websafe or Google web font), then select the font family. You can preview Google web fonts here: <a href="!link" target="_blank">http://www.google.com/webfonts</a></p>
uk: <h3>Шрифти</h3><p>Тут можна налаштувати базовий шрифт, що буде використовуватись для всіх текстів. Також можна налаштувати окремий шрифт для назви сторінки, назви сайту та гасла, а також шрифти для матеріалів, коментарів та назв блоків. Спочатку оберіть тип шрифту (Веб-безпечний шрифт або веб-шрифт Google), потім оберіть родину шрифта. Переглянути зразки веб-шрифтів Google можна тут: <a href="!link" target="_blank">http://www.google.com/webfonts</a></p>
