Sky (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Block Title
af: Bloktitel

en: Block title
af: Bloktitel

en: None
af: Geen

en: none
af: geen

en: Help
af: Hulp

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif
