Sky (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: None
ast: Nengún

en: none
ast: nengún

en: Help
ast: Aida

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Text
ast: Testu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Site slogan
ast: Eslogan del sitiu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Medium
ast: Mediu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
