Sky (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: none
bg: не

en: Help
bg: Справка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Text
bg: Текст

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Medium
bg: Среда

en: Right
bg: Дясно
