Sky (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Links
jv: Tautan

en: None
jv: Nihil

en: none
jv: ora ana

en: Help
jv: Pitulungan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Text
jv: Teks

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Site slogan
jv: Sesanti situs

en: Medium
jv: Sedheng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Footer background
jv: Latare footer
