Sky (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Block Title
mr: ब्लॉकचे  शीर्षक

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: Links
mr: दुवे

en: None
mr: काहीच नाही

en: none
mr: काहीच नाही

en: Help
mr: मदत

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Text
mr: अक्षर

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Site slogan
mr: संकेतस्थळाचे ब्रीदवाक्य
