Sky (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Block Title
ur: بلاک کا عنوان

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Text
ur: متن

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Site slogan
ur: سائیٹ کا سلوگن
