Sky (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Type
be: Тып

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Links
be: Спасылкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: none
be: няма

en: Help
be: Дапамога

en: Text
be: Тэкст

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site slogan
be: Слёган сайту

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Medium
be: Сярэдні

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Grid
be: Сетка

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Footer background
be: Фон футэру
