Sky (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Block Title
ca: Títol del bloc

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Links
ca: Enllaços

en: None
ca: Cap

en: none
ca: cap

en: Help
ca: Ajuda

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Medium
ca: Mitjana

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: Grid
ca: Graella

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: Site Slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu
