Sky (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: None
hy: Ոչ մի

en: none
hy: ոչ մի

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Left
hy: Ձախ
