Sky (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Block Title
lt: Bloko pavadinimas

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Links
lt: Nuorodos

en: None
lt: Joks

en: none
lt: joks

en: Help
lt: Pagalba

en: Font
lt: Šriftas

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Text
lt: Tekstas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Red
lt: Raudona

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Purple
lt: Violetinė

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Footer background
lt: Poraštės fonas
