Sky (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: Help
ps: مرسته

en: Text
ps: متن

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Medium
ps: منځنى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Grid
ps: ځاليز
