Sky (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Type
te: రకం

en: Block title
te: బ్లాకు శీర్షిక

en: Links
te: లంకెలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Help
te: సహాయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Site slogan
te: సైటు నినాదం

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
