Sky (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Block Title
eu: Blokearen izenburua

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Links
eu: Estekak

en: None
eu: Bat ere ez

en: none
eu: bat ere ez

en: Help
eu: Laguntza

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Text
eu: Testua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Grid
eu: Sareta

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Site Slogan
eu: Gunearen eslogana

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
