Sky (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Type
is: Slag

en: Block title
is: Blokk yvirskrift

en: none
is: eingin

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Text
is: Tekstur

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Site slogan
is: Slogan hjá heimasíðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Medium
is: Miðal
