Sky (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Type
he: סוג

en: Block Title
he: כותרת תיבה

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Links
he: קישורים

en: None
he: ללא

en: none
he: ללא

en: Help
he: עזרה

en: Font
he: גופן

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Text
he: טקסט

en: Page title
he: כותרת דף

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Medium
he: בינוני

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Grid
he: רשת

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה
