Sky (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Links
lv: Saites

en: None
lv: Nav

en: none
lv: neviens

en: Help
lv: Palīdzība

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Font
lv: Fonts

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Text
lv: Teksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Medium
lv: Vidējs

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Red
lv: Sarkans

en: Grid
lv: Režģis

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Footer background
lv: Kājenes fons
