Sky (7.x-2.2) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Links
mn: Холбоосууд

en: None
mn: Байхгүй

en: none
mn: хоосон

en: Help
mn: Тусламж

en: Font
mn: Фонт

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Text
mn: Текст

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Medium
mn: Дундаж

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
