Sky (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: None
bo: མེད།

en: none
bo: མེད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Site slogan
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Left
bo: གཡོན

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Rounded corners
bo: ཟླུམ་ཟུར།

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ

en: Footer background
bo: ཤོག་མཇུག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས
