Sky (7.x-2.3) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Type
cy: Math

en: Block title
cy: Pennawd bloc

en: Links
cy: Dolenni

en: None
cy: Dim

en: none
cy: dim

en: Help
cy: Cymorth

en: Font Size
cy: Maint ffont

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Text
cy: Testun

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: Site slogan
cy: Arwyddair safle

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Medium
cy: Canolig

en: Collapsible
cy: Plygadwy

en: Red
cy: Coch

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
